Skup aut Levc

Samochody elektryczne są coraz częściej spotykane na polskich ulicach. Specjaliści rynku motoryzacyjnego podkreślają, że przyszłością jest motoryzacja opierająca się na silnikach elektrycznych. W tym duchu rozwija się marka LEVC. Jeśli jesteś właścicielem takiego auta i chcesz go sprzedać, skontaktuj się z naszym skupem.

Historia marki LEVC

Firma LEVC ma siedzibę w Coventry w Wielkiej Brytanii. Jest przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją m.in. oficjalnych, londyńskich, czarnych taksówek, już od ponad 100 lat. W swojej historii wymyśliła też taksówkę elektryczną, zdolną do uzyskania zerowej emisji. Mowa tu o modelu TX samochodu LEVC, który powstał 2018 roku. Od tego czasu marka produkuje w pełni ekologiczne pojazdy.

LEVC dysponuje unikalną technologią eCity, która przynosi wiele korzyści dla kierowców pojazdów elektrycznych również w Polsce.

Firma powstała na fundamentach marki, która od ponad wieku zajmowała się produkcją charakterystycznych londyńskich taksówek. Jako datę powstania podaje się rok 2013, kiedy to biznes zaczął działać jako London Taxi Company. Od 2017 roku z kolei w użyciu znalazła się nowa nazwa firmy: London Electric Vehicles Company Limited (LEVC). Wówczas to w Ansty Park w pobliżu Coverty powstało centrum produkcyjno-rozrywkowe, na którego uruchomienie przeznaczono bagatela 250 mln funtów brytyjskich.

LEVC jest dziś własnością chińskiego koncernu Zhejiang Geely Holding Group.

Sprawdź: skup aut Inowrocław

Modele marki Levc

W ofercie marki Levc znajdują się modele samochodów wykorzystywanych np. przez korporacje taksówkarskie w Wielkiej Brytanii, ale nie tylko. Warto zwrócić uwagę na takie samochody jak:

  • VN5 – elektryczny VAN o masie około 1 tony produkowany prze LEVC, z pokładowym generatorem benzynowym, który służy do wspomagania napędu elektrycznego w celu wydłużenia zasięgu. Ma kilka trybów jazdy i elastyczne ładowanie akumulatorów oraz cechuje się wysoką wydajnością.
  • TX TAXI – pierwszy modem LEVC w nowej, ekologicznej koncepcji napędu. Zastosowano w nim technologię eCity, dlatego mają zerową emisję zanieczyszczeń na dystansie 101 km, czyli 63 mil. Jednocześnie samochód ten charakteryzuje się dużym zasięgiem rzędu 510 km.
  • TX SHUTTLE – rozwinięcie koncepcji LEVC TX. To auto z ciekawymi opcjami wyposażenia.

Rok produkcji nie ma znaczenia

Niezależnie od tego, z którego roku pochodzi Twój samochód marki LEVC, zawsze będziemy zainteresowani jego odkupieniem. Może to być jeden z pierwszych produkowanych modeli, ale i nowsze auto. Rzetelnie go wycenimy i przedstawimy Ci swoją propozycję. Sprawdź nasz skup aut w Toruniu lub w innym mieście.

Stan techniczny LEVC

Samochody marki LEVC są stosunkowo nowe, dlatego ich stan techniczny nie powinien budzić żadnych wątpliwości. Jeśli jednak jest inaczej, a Twoje auto nie jeździ, poinformuj nas o tym, a przyjedziemy do Ciebie, pod wskazany adres wraz z własną lawetą, za którą nic dodatkowo nie zapłacisz. Wycenimy auto i będziemy mogli wypłacić Ci pieniądze nawet w gotówce do ręki, jeśli takie będzie Twoje życzenie.

 

 

Leave a Comment

Call Now Button