Skup aut marki SkyWell

Być może nigdy wcześniej nie spotkałeś się z marką motoryzacyjną SkyWell, a może jesteś jednym z nielicznych jeszcze na polskim rynku właścicielem samochodu elektrycznego tej właśnie marki? Możesz się go w łatwy sposób pozbyć, zgłaszając chęć sprzedaży pojazdu SkyWell do naszego skupu. Zobacz, co to właściwie za marka i jakie modele pojazdów SkyWell są obecnie najpopularniejsze?

Historia marki SkyWell

Skywell jest nową na europejskim rynku pochodzącą z Chin marką samochodów elektrycznych. Dotychczas firma ta specjalizowała się w produkcji m.in. aut dostawczych, autobusów i samochodów ciężarowych. Spółka motoryzacyjna SkyWell wchodzi w skład większej grupy Skyworth Group Co., która powstała w 1988 roku. Na chińskim rynku jest ona doskonale znana z produkcji technologii inteligentnych systemów do domu, przemysłu i motoryzacji czy produkcji nowoczesnych urządzeń AGD. Prowadzi liczne projekty badawcze i ma wiele patentów.

Wyłącznym importerem pojazdów marki SkyWell w Polsce jest firma Auto-Atut, która jest częścią grupy kapitałowej Polmozbyt Południe. Pierwszym samochodem, który pojawił się w Polsce z logo Skywell to model SUV-a ET5.

Sprawdź: Skup samochodów w Toruniu

Najważniejsze modele SkyWell

Do najważniejszych modeli produkowanych przez nową markę motoryzacyjną z Chin SkyWell zalicza się SkyWell ET5, czyli SUV o długości 4,7 m, szerokości 1,9 m i wysokości 1,7 m. Rozstaw osi tego samochodu wynosi 2,8 m. Wśród konkurencji jest to jeden z większych SUV-ów w swojej klasie. Samochód ten jest rejestrowany dla pięciu osób, wraz z kierowcą. Jego bagażnik ma pojemność od 467 do nawet 1141 litrów.

Atutem ET5 od SkyWell jest solidność wykonania i wysoka jakość zastosowanych w jego przypadku materiałów. Zapewnia komfort jazdy, a przy tym jest ekologicznym rozwiązaniem dla kierowców. Wszystko dlatego, że mamy przy tym do czynienia z samochodem elektrycznym. Wyposażono go w elektryczny napęd. Jego silnik ma moc maksymalną 204 KM (320 Nm), a przyspiesza od zera do 100 km/h w zaledwie 9,6 sekundy. Litowo-jonowa bateria 72 kWh samochodu ET5 daje zasięg do 520 km, a w cyklu miejskim do 456 km. Prędkość maksymalna ograniczona została do 150 km/h. Ładowanie baterii trwa około 6,5 godzin przy wykorzystaniu zasilania AC (11 kW). Natomiast ładowarka DC o mocy 100 kW pozwala na ładowanie baterii z poziomu 20 proc. do 80 proc. w pół godziny.

Samochód SkyWell ET5 produkowany jest w dwóch wersjach wyposażenia – Luxury i Comfort.

Sprawdź również: Skup aut Koronowo

Rocznik produkcji – nie ma żadnego znaczenia

Trudno mówić w odniesieniu do samochodów marki SkyWell o wieloletnich autach, ponieważ mamy do czynienia z nowymi pojazdami. Natomiast zaznaczamy, że rok produkcji znajdujący się w dowodzie rejestracyjnym nie ma wpływu na podjęcie przez nas decyzji o odkupieniu go od Ciebie.

Stan techniczny Twojego auta

Na wycenę używanego pojazdu zawsze wpływa jego stan techniczny. Jeśli masz samochód SkyWell, który jest powypadkowy lub uszkodzony w wyniku innych działań, to i tak jesteśmy gotowi go od Ciebie kupić. Poinformuj nas tylko o tym, jeśli Twój SkyWell nie jeździ samodzielnie. Przyjedziemy do Ciebie pod wskazany adres z lawetą. Być może problem wynika z usterki baterii pojazdu. Sprawdzimy to i przedstawimy Ci na miejscu wycenę.

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Call Now Button