Skup aut Mini

Auta marki Mini mają status kultowych. Małe, zwrotne, kompaktowe samochody miejskie są idealne dla wielu różnych użytkowników. Jesteś posiadaczem auta Mini? Jeśli tak, to być może z czasem będziesz chciał zmienić swój wysłużony pojazd na nowszy? Znajdujesz się właśnie w takiej sytuacji? Zwróć się do naszego skupu aut w Inowrocławiu lub w innym mieście, by otrzymać dobrą propozycję odkupu Twojego pojazdu za dobrą cenę. Skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy obiektywną, profesjonalną wycenę Twojego Mini.

Historia marki Mini

Marka motoryzacyjna o nazwie Mini obejmuje niewielkie, kompaktowe samochody osobowe. Początkowo była ona własnością koncernu British Motor Corporation, zaś kolejne jej modele sprzedawano pod nazwą Austin 7 lub Mini Morris. Założono ją w 1969 roku i od początku zajmowała się produkcją niewielkich aut miejskich. Jednak w 1994 roku w wyniku zaistniałych problemów finansowych, marka Mini została przejęta przez BMW. W 2000 roku zdecydowano się na wprowadzenie nowej wersji samochodu Mini i rok ten jest postrzegany jako datę założenia marki.

Produkowany od 2001 roku przez BMW samochód Mini stanowi wierne nawiązanie do wcześniejszego, sprzedawanego w latach 1959-2000 modelu z Wielkiej Brytanii. W 2005 roku do gamy hatchbacków Mini dołączyło nadwozie typu cabrio, a w 2007 roku zaprezentowana została odmiana kombi. W 2010 roku pojawił się z kolei pierwszy mini SUV marki Mini.

Najważniejsze modele Mini

W ofercie marki Mini istnieją cztery najważniejsze modele, które warto bliżej poznać. Czy jesteś posiadaczem jednego z nich? Jeśli tak, a chciałbyś go sprzedać przy możliwie jak najwyższej cenie, zgłoś się do nas! Zobacz, jakie modele samochodów osobowych oferuje marka Mini:

  • Mini Cabrio – małe auto kabriolet, bazujący na modelu One, produkowany przez markę Mini od 2004 roku. To jeden z podstawowych modelów firmy. Jest pierwszym w historii Mini kabrioletem, jaki produkowano na dużą skalę. W 2016 roku na rynek wprowadzono trzecią generację Mini Cabrio. W USA i w UK model ten jest oferowany jako Mini Convertible.
  • Mini Mini – produkowany od 2001 roku miejski model samochodu osobowego segmentu B, który jest usportowioną wersją Mini One. Nawiązuje do tradycyjnego, oryginalnego Mini. Został stworzony we współpracy z firmą Cooper Car Company. Od 2013 roku produkowana jest trzecia generacja modelu Mini.
  • Mini Clubman – auto produkowane od 2007 roku, klasyfikowane w segmencie B. To samochód typu małe kombi, dla którego bazą był model Mini One. Od 2015 roku dostępna jest druga generacja Mini Clubmana.
  • Mini Countryman – produkowany od 2010 roku mini crossover z oferty Mini, klasyfikowany również do grupy SAV-ów, czyli Sports Activity Vehicle. Największy samochód w dziejach marki Mini. Stworzono dwie generacje tego modelu, a druga debiutowała w 2017 roku.

Rocznik produkcji – nie ma żadnego znaczenia

Z uwagi na fakt, że marka Mini w ramach koncernu BMW powstała dopiero w 2000 roku, to na ulicach nie ma bardzo leciwych aut brytyjskiego koncernu samochodowego. Nie ma jednak znaczenia z perspektywy naszego skupu aut Mini, czy chcesz sprzedać samochód tej marki 5-letni, 10-letni, czy nawet 15-letni. Jesteśmy gotowi złożyć Ci ofertę i dokonać rzecz jasna wyceny Twojego pojazdu. Szybko przedstawimy Ci naszą propozycję cenową.

Stan techniczny Twojego Mini

Być może Twoje Mini jest w doskonałym stanie, jeździ i możesz nim do nas przyjechać, celem poznania oferty jego zakupu. Jeśli jednak tak nie jest, wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a przyjedziemy do Ciebie pod wskazany adres z lawetą. Ocenimy stan techniczny pojazdu i wycenimy go. Przedstawimy Ci ją, a gdybyś wyraził nią swoje zainteresowanie, wszystkie formalności związane z transakcją odkupu możemy przeprowadzić na miejscu. Za skorzystanie z lawety, którą możemy zabrać Twoje Mini do naszego skupu, nic dodatkowo nie zapłacisz.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment

Call Now Button