Skup Aut Toruń

Skup aut Toruń to solidna firma, która działa poprzez wieloletnie doświadczenie oraz gwarancję pełnego zadowolenia mieszkańców Torunia. Zadzwoń już teraz 791 066 125 – Skup aut za gotówkę oraz złomowanie pojazdów z Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskie.
Płacimy gotówką na miejscu u Klienta. Tylko 15 minut formalności. zapewniamy swoim Klientom szybką i bezpieczną sprzedaż samochodu. Skupujemy wszystkie auta w każdym stanie na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskie. Sprawdź, jak szybko działamy!
 

Skupujemy wszystkie pojazdy:

 • osobowe
 • dostawcze
 • poleasingowe
 • powypadkowe

Skup samochodów Toruń – Co oferujemy?

Każdy mieszkaniec Torunia może liczyć na:
 • zupełnie darmowy przyjazd lawetą
 • Fachowe oględziny samochodu
 • Nie zobowiązującą wycenę samochodu używanego
 • Szybkie i sprawne załatwienie formalności
 • Natychmiastową wypłatę gotówkową

Prowadzimy skup samochodów niezależnie od tego, jaka jest jego marka i czy wymaga on jakichkolwiek poprawek. Skupowane samochody używane mogą być: firmowe, prywatne, zadbane, zaniedbane, powypadkowe, wymagające poprawek blacharsko – lakierniczych lub mechanicznych.

Skup samochodów używanych Toruń – Jak przebiega transakcja?

 1. Kontakt telefoniczny pozwala na nawiązanie komunikacji. Podanie podstawowych informacji dotyczących samochodu przeznaczonego do skupu: marki, modelu, roku produkcji, czy auto używane zostało sprowadzone czy zakupione w salonie, czy zostało w jakiś sposób uszkodzone (historia powypadkowa), czy aktualnie wymaga napraw i jaki jest jego przebieg.
 2. Umawiamy się na spotkanie i oględziny auta. Zawsze wybieramy termin i miejsce dogodne dla klienta. Oględziny skupowanego samochodu staramy się przeprowadzić jak najszybciej.
 3. W przypadku osiągnięcia porozumienia spisujemy umowę kupna – sprzedaży. Możemy również zająć się innymi formalnościami np. wypowiedzeniem polisy ubezpieczeniowej OC.
 4. Płacimy za samochód gotówką

Skup aut za gotówkę Toruń

Atutem naszej oferty skupu samochodów jest to, że możemy zaoferować Ci rozliczenie gotówkowe przy sprzedaży auta i zawieraniu transakcji. Jeśli takie jest Twoje życzenie po ustaleniu ceny odkupu pojazdu możemy wypłacić Ci do ręki umówioną kwotę. Szybko i sprawnie rozliczymy się z tytułu transakcji kupna-sprzedaży samochodu w Toruniu.

Skup aut Toruń najwyższe ceny

Całkowicie zrozumiałe pozostaje to, że jako właściciel samochodu na sprzedaż chciałbyś uzyskać za niego możliwie jak najwyższą zapłatę. Z kolei potencjalny kupujący będzie chciał maksymalnie zbić cenę i zapłacić za Twoje auto jak najmniej. Nasz skup aut z Torunia gwarantuje rzetelne wykonanie wyceny Twojego pojazdu oraz zaoferowanie za niego najwyższą możliwą cenę. Żaden skup nie zapłaci więcej niż nasz. Dbamy o najwyższą satysfakcję naszych klientów.

Skup aut używanych Toruń

Samochody używane – niezależnie od marki i modelu znajdują się w obszarze zainteresowania naszego skupu aut z Torunia. Bez znaczenia jest to, ile lat ma Twoje auto, jesteśmy gotowi do jego wyceny i odkupienia w ustalonej kwocie. Skupujemy samochody używane zarówno od klientów prywatnych, jak i firmowych.

Skup aut uszkodzonych Toruń

Masz uszkodzone auto do sprzedania w Toruniu? Nie możesz się nim poruszać po drogach publicznych z uwagi na jego stan techniczny? Nie przejmuj się, skontaktuj się z naszym skupem samochodów i powiedz, w czym rzecz. Jeśli podasz szczegóły dotyczące posiadanego uszkodzonego auta na sprzedaż, możemy dokonać jego wstępnej wyceny. Poinformuj nas o tym, że nie jesteś w stanie dojechać samochodem do naszego skupu, a my we własnym zakresie zorganizujemy lawetę i przyjedziemy do Ciebie. Nic za nią nie zapłacisz.

Skup samochodów leasingowych Toruń

W firmach różnego rodzaju popularnym sposobem pozyskiwania samochodów osobowych do floty jest leasing. Taki sposób finansowania powoduje, że wraz ze spłatą ostatniej raty lub po dokonaniu wykupu z leasingu, stajesz się właścicielem pojazdu. Możemy go od Ciebie kupić. Sprawdź, jaką dokonamy wycenę Twojego samochodu po leasingu!

Call Now Button