Skup samochodów marki Fiat

Włoska marka samochodów Fiat jest od lat lubiana przez polskich kierowców. Jej korzenie sięgają końca XIX wieku. Nazwa jest w istocie skrótem od działalności założonej 11 lipca 1899 roku przez hrabiego Roberto Biscaretti di Ruffa oraz porucznika kawalerii Giovaniego Agnelli`ego – Fabbrica Italiana Automobili Torino. W wolnym tłumaczeniu FIAT to po prostu włoska fabryka samochodów osobowych w Turynie.

Fiat od 1899 roku

Fiat ma ogromne doświadczenie w produkowaniu samochodów różnej klasy i o różnym charakterze – miejskich, kompaktowych aut, ale i dużych samochodów dostawczych.

Pierwszym pojazdem marki Fiat był model Fiat 3 ½ HP, wyposażony w składaną budkę nad tylnym siedzeniem i w dwucylindrowy silnik chłodzony wodą o pojemności 657 cm3. Miał on 3,5 KM mocy. W 1905 roku w ofercie było już 16 różnych modeli samochodów osobowych Fiat. Tysięczny egzemplarz zjechał z linii produkcyjnej w 1908 roku i był to Fiat 1 Fiacre, który wykorzystywano jako autobus do transportu publicznego m.in. w Londynie.

Dla Polaków marka Fiat ma wartość sentymentalną. Dlaczego? Ponieważ w 1973 roku w Bielsku-Białej, a później także i w Tychach, rozpoczęła się produkcja jednego z najbardziej „polskich” Fiatów – 126p, popularnie nazywanego „Maluchem”. Również i w Polsce, ale w fabryce Fiata w warszawskim Żeraniu produkowano od 1967 roku na podstawie umowy licencyjnej pierwsze Fiaty 125p.

Masz Fiata?

Jeśli sam miałeś przyjemność jeździć samochodami marki Fiat, prywatnie lub w ramach pracy zawodowej, jesteś właścicielem takiego pojazdu i chcesz go sprzedać, zgłoś się do naszego skupu aut w Koronowie, w Bydgoszczy lub w innym mieście województwa kujawsko-pomorskiego. Wiemy, że niejednokrotnie korzystna sprzedaż samochodu jest trudna i wymaga sporo czasu. Jeśli nie dysponujesz nim, chciałbyś szybko sprzedać samochód marki Fiat, bez względu na jego model, to możemy zaoferować Ci jego odkupienie.
Dla naszego skupu aut w Bydgoszczy nie ma znaczenia to, w jakim stanie technicznym się on znajduje, jaki to model czy typ silnika oraz standard wyposażenia. Zwróć się do nas, aby otrzymać rzetelną wycenę swojego pojazdu. Zadzwoń do nas albo zostaw informację o chęci sprzedaży konkretnego pojazdu online. Oddzwonimy do Ciebie!

Kupujemy wszystkie modele marki Fiat

Ofertą skupu samochodów obejmujemy właściwie wszystkie auta marki Fiat. Nie ma więc znaczenia to, jaki model masz na zbyciu. Może być to między innymi:
· Fiat 500 – auto pierwotnie produkowane było w latach 1957-1976, ale nadano mu „nowe życie” w 2007 roku, kiedy Fiat wypuścił na rynek nową pięćsetkę, model należący do segmentu A. Ma kompaktowe wymiary i status kultowego samochodu na miarę Garbusa Volkswagena.
· Fiat Ducato – model dużego samochodu dostawczego Fiata, produkowany od 1981 roku, pojazd popularny w swojej klasie.
· Fiat Panda –samochód segmentu A, produkowany od 1980 roku. Prosty pojazd miejski, o pudełkowych kształtach i standardowym wykończeniu.
· Fiat Punto – kolejny kompaktowy samochód Fiata, z segmentu B, który produkowany jest od 1993 roku. Jeden z najlepiej sprzedających się pojazdów w swojej klasie w Europie.

Rocznik produkcji – nie ma znaczenia

Nawet jeśli Twój samochód jest już pełnoletni, czyli minęło 18 lat od jego wyprodukowania i dnia pierwszej rejestracji, jesteśmy gotowi przedstawić Ci ofertę jego zakupu.

Stan techniczny pojazdu

Twój pojazd jest „na chodzie”, a może jego stan techniczny nie pozwala na poruszanie się nim bezpiecznie po drogach? Jest samochodem użytkowanym prywatnie, czy w ramach działalności gospodarczej? Jego stan techniczny wpływa na wycenę, ale nie na naszą decyzję w kwestii odkupienia go od Ciebie. Nasza oferta dotyczy także samochodów sprowadzonych z zagranicy, ale zarejestrowanych w Polsce.

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz skup aut w Koronowie, skup samochodów w Nakle nad Notecią lub w innym mieście w województwie kujawsko-pomorskim. Kupimy Twoje auto!

Leave a Comment

Call Now Button