Skup aut DeLorean Motor

Skup aut DeLorean Motor Company

Sportowe samochody mają wielu fanów, a im bardziej wyróżniają się na tle konkurencji, tym większa ich sława i często stają się modelami kultowymi. Auta ze znaczkiem DeLorean bez wątpienia zapadają w pamięć, choć ta marka wypuściła na rynek zaledwie jeden model. Jeśli masz w swoim garażu takie auto i próbujesz je sprzedać, zachęcamy do kontaktu z naszym skupem.

Historia DeLorean Motor Company

DeLorean Motor Company, w skrócie nazywane DMC, to marka założona w 1975 roku przez Johna DeLoreana. Siedziba firmy znajdowała się w amerykańskim Detroit. Z fabryk DMC wyjechał tylko jeden model – DMC DeLorean, a łącznie wyprodukowano go w ilości ok. 9 tysięcy sztuk.

DMC DeLorean, w lekko zmodyfikowanej wersji, pojawił się w filmie „Powrót do przeszłości”. Mimo dużego zainteresowania modelem DeLorean, firma nie przetrwała na rynku nawet dekady i już w 1982 roku ogłosiła bankructwo. Od 2007 roku kilkukrotnie ogłaszano wznowienie produkcji, ale ostatecznie tych planów nie udało się zrealizować.

Sprawdź: skup aut Toruń

Modele DeLorean

DeLorean to auta o ekstrawaganckiej formie, z charakterystycznymi, otwieranymi do góry drzwiami. Mimo upływu czasu model wciąż robi wrażenie, dlatego wiele starych egzemplarzy zostało odrestaurowanych i przywróconych do ruchu.

Oferta DeLorean to jeden model:

– DeLorean DMC-12 – sportowe, dwudrzwiowe auto z napędem na tylne koła, wyposażone w manualną 5-biegową albo automatyczną 3-biegową skrzynię oraz silnik V6 o pojemności 2,8 l. maksymalnie może osiągnąć 130 KM.

Rok produkcji samochodów DeLorean

DeLorean istniał w latach 1975-1982, i tylko z tych roczników są auta DMC dostępne dzisiaj na rynku. Na europejskich drogach jest ich niewiele, ale mimo wieku są to zwykle całkiem dobrze utrzymane egzemplarze. Nasz skup bardzo chętnie przejmuje tak wiekowe auta i jesteśmy w stanie zaproponować za takie modele atrakcyjną cenę.

Stan techniczny aut DeLorean

Do naszego skupu można oddać nie tylko samochód na chodzie, ale i pojazd wymagający napraw lub zupełnie popsuty. Po niesprawne auta przyjeżdżamy własną lawetą – w trakcie składania oferty trzeba tylko uprzedzić, że potrzebny jest transport. Za lawetę nie doliczamy żadnych opłat, a jeśli transakcja dojdzie do skupu, ustaloną kwotę wypłacamy od ręki.

Leave a Comment

Call Now Button