Skup aut Gordon Murray

Nietypowe samochody przykuwają wzrok, ale mogą być kłopotliwe i kosztowne w codziennej eksploatacji. Takie właśnie są modele spod znaku Gordon Murray Automotive, które początkowo miały trafić do seryjnej produkcji, jednak ostatecznie na drogi wyjechała bardzo skromna liczba aut tej marki. Jeśli udało Ci się kupić taki samochód i właśnie szukasz nowego nabywcy, możesz zgłosić się do naszego skupu.

Historia Gordon Murray Automotive

Ian Gordon Murray jest południowoafrykańsko-brytyjskim projektantem aut. Początkowo współpracował z Formułą 1 i odpowiadał za stworzenie hipersamochodu McLaren F1, a w 2017 roku stworzył własną firmę motoryzacyjną: Gordon Murray Automotive, z siedzibą w brytyjskim Shalford.

Marka GMA koncentruje się na autorskich projektach swojego twórcy. Według wstępnych zapowiedzi projektanta, pierwsze auta miejskie z logo GMA miały być produkowane masowo, ale ostatecznie skończyło się na prototypach. Od tej pory GMA skupia się na małoseryjnych supersamochodach, które w założeniu mają nawiązywać do modelu stworzonego przed laty dla McLarena.

Sprawdź: skup aut Inowrocław

Modele samochodów Gordon Murray Automotive

Portfolio tej marki jest skromne, ale z pewnością każdy model wzbudzał duże zainteresowanie wśród fanów motoryzacji. Samochody miejskie GMA nie przebiły się do masowej produkcji, a supersamochody, ze względu na swoją cenę, nie znajdują bardzo wielu nabywców.

Oferta Gordon Murray Automotive obejmuje takie modele jak:

– T.25 – mikrosamochód zaprezentowany publiczności w 2010 roku, z trzycylindrowym silnikiem benzynowym o pojemności 0,6 l i mocy 51 km, automatyczną skrzynią biegów i średnim spalaniem w cyklu miejskim na poziomie 3,82 l/100 km.

– GMA T.33 – supersamochód klasy średniej, dwudrzwiowy, dla dwóch osób, dostępny w sprzedaży od 2024 roku. Jak zapowiada producent, każdy egzemplarz zostanie zmontowany ręcznie.

– GMA T.50 – 2-drzwiowe coupe z segmentu E, z napędem na tylne koła i 6-biegową manualną skrzynią. Stworzono dokładnie 100 sztuk tego modelu i wszystkie egzemplarze sprzedały się zaraz po premierze auta.

Rok produkcji samochodów Gordon Murray Automotive

Marka Gordon Murray Automotive istnieje od 2007 roku, ale większość dostępnych modeli jest znacznie młodsza. Nie ma ich też za wiele, więc kierowcy zainteresowani ich zakupem muszą się sporo naszukać. W naszym skupie rocznik samochodu nie ma znaczenia – chętnie odkupimy również te bardzo stare auta, oferując atrakcyjną dla właściciela pojazdu cenę.

Stan techniczny samochodów Gordon Murray Automotive

Nasz skup używanych aut nie stawia żadnych ograniczeń co do stanu technicznego pojazdu. Będziemy zainteresowani niezależnie od tego, czy posiadasz samochód sprawny, czy popsuty lub po wypadku. Jeśli jednak Twoje auto już nie jeździ, uprzedź o tym pracowników skupu. Po kupowane samochody wysyłamy własną lawetę – kierowca nic za to nie dopłaca.

Leave a Comment

Call Now Button