Skup aut marki Intrall

Jedną z mniej znanych marek motoryzacyjnych jest Intrall, ale niewykluczone, że właśnie Ty jesteś właścicielem takiego pojazdu i chcesz go sprzedać. Zapraszamy do naszego skupu aut. Zobacz, co możemy Ci zaoferować?

Historia marki Intrall

Pod koniec 2003 roku na bazie firmy Daewoo Motor (sprawdź skup aut Daewoo) powstał brytyjsko-rosyjski koncern motoryzacyjny Intrall. Miał siedzibę w Londynie, ale i fabryki na terenie Polski. Początkowo marka Intrall przejęła produkcję modelu Lublin oraz samochodu wojskowego Honker.

Intrall, a właściwie International Truck Alliance pod koniec 2003 roku przejęła od Skarbu Państwa fabrykę Daewoo Motor Poland w Lublinie.

Na rynku istniała przez cztery lata, aż do 2007 roku, działając pod nazwą Intrall Polska. W tym czasie w 2006 roku firma przejęła prawa do produkcji modeli ciężarówek czeskiej marki Praga.  Co spowodowało, że zaprzestano produkcję? W 2007 roku zmieniły się przepisy, a samochody Intrall nie spełniały normy Euro 4. Z tego powodu spółka była zmuszona do ogłoszenia bankructwa na wiosnę 2007 roku. Dokładnie 15 października Sąd Rejonowy w Lublinie ogłosił upadłość spółki Intrall Polska.

Modele samochodów Intrall

Od 2005 roku modele samochodów Lublin i Honker były oferowane klientom pod marką Intall. Oprócz tego na pewno warto wspomnieć o modelu samochodu dostawczego Intrall Lubo. 15 września 2006 roku Intrall zaprezentował prototyp samochodu Intrall Lubo, który był wynikiem pracy polskich i rosyjskich inżynierów. Został pokazany na targach IAA w Hanowerze w Niemczech. Cechował się odważną stylistyką, a jego karoseria była podwójnie ocynkowana. Producent chciał w ten sposób zapewnić wieloletnią gwarancję na żywotność karoserii.

Intrall opracował i wdrożył produkcję modelu samochodu wojskowego Honker Skorpion, przeznaczonego dla polskiego kontyngentu wojskowego stacjonującego w Iraku.

Stan techniczny samochodu Intrall

Niezależnie od stanu technicznego posiadanego na sprzedaż auta możemy Cię zapewnić, że będziemy w stanie je kupić. Przeprowadzimy wycenę i przedstawimy godziwą zapłatę za pojazd. Jeśli Twój samochodów marki Intrall z różnych przyczyn samodzielnie nie jeździ, poinformuj nas o tym, a przyjedziemy do Ciebie z własną lawetą, za którą nic dodatkowo nie zapłacisz.

Rocznik produkcji samochodu Intrall

Firma Intrall zajmowała się produkcją samochodów przez krótki czas, a rocznik, z którego pochodzi Twoje auto tej marki nie ma znaczenia dla samej chęci jego odkupienia od Ciebie. Zainteresujemy się każdym pojazdem w naszym skupie. Odwiedź nasz skup aut Inowrocław lub w innym mieście.

 

 

Leave a Comment

Call Now Button