skup aut DS

Skup aut marki DS

Marka DS oferuje znakomite pojazdy, w tym nowoczesne SUV-y zachwycające swoją linią i prędkościami, jakie można dzięki nim osiągnąć. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem takiego pojazdu, być może będziesz chciał go sprzedać. Zapraszamy do naszego skupu aut marki DS, a na pewno ustalimy godziwą zapłatę za Twoje auto.

Historia marki DS

Właściwie historia marki DS jest dość krótka, a jej powstanie związane jest ze sztandarowym modelem marki Citroen (sprawdź skup aut Citroen), jaki był produkowany przez francuską markę w latach 1955-1975 – modelem DS. W ramach uznania dla tego modelu w 2009 roku powołano prestiżową linię DS, obejmującą różnej wielkości samochody. Pierwszym z serii był zaprezentowany w 2009 roku model trzydrzwiowego hatchbacka – miejskiego samochodu DS3, a rok później powstał kompaktowy DS4.

Jednak na powstanie DS trzeba było poczekać aż do końca 2014 roku, kiedy Citroen wydał oficjalny komunikat o utworzenie nowej, zupełnie odrębnej i niezależnej względem niego marki DS. Weszła w skład koncernu PSA. Konkurencją dla niej miały być takie marki jak Lexus (zobacz nasz skup aut Lexus) czy Toyota (sprzedaj pojazd: skup aut Toyota).

Pierwszym modelem pojazdów DS pod swoim szyldem były 5LS oraz 6WR, sprzedawane na rynku chińskim. W 2015 roku producent rozpoczął procedurę wydzielania samochodów z serii DS z pozostałych rynków motoryzacyjnych, przy jednoczesnej modernizacji modeli DS3, DS4 i DS5. W marcu 2017 roku zaprezentowani pierwszy samochód opracowany od podstaw przez markę DS Automobiles – SUV DS 7 Crossback.

Modele samochodów marki DS

Obecnie marka DS Automobiles produkuje wiele ciekawych pojazdów, w tym samochody osobowe, SUV-y i crossovery. Do kultowych modeli zaliczane są:

  • Model DS4, – auto osobowe klasy kompaktowej, produkowane w latach 2015-2018 i ponownie od 2021 roku. To zmodernizowana wersja produkowanej od 2011 roku konstrukcji Citroena DS.
  • Model DS3 – początkowo samochód osobowy, a następnie model crossovera klasy subkompaktowej, produkowany w latach 2016-2019 oraz ponownie od 2023 roku jako druga generacja tego modelu.
  • Model DS7 – samochód osobowy typu SUV klasy średniej, produkowany w latach 2017-2022 i jako DS. 7 W 2019 roku do oferty dołączyła wersja hybrydowa modelu – E-TENSE 4×4.

Stan techniczny samochodu DS

Nawet jeśli Twój samochód marki DS znajduje się w nienajlepszym stanie technicznym, nie wyklucza to jego zakupu przez naszą firmę. Skup samochodów Toruń marki DS zainteresuje się takim autem, bez względu na to, czy jeździ. Jeśli pojazd nie może poruszać się samodzielnie – poinformuj nas o tym, a przyjedziemy do Ciebie z lawetą, za którą nic dodatkowo nie zapłacisz.

Rocznik nie ma znaczenia

Nie wnikamy, z którego roku masz w dyspozycji samochód marki DS. Nie jest to istotne dla nas przy chęci odkupienia auta. Może on być w miarę nowy, czy kilkuletni. Odkupimy od Ciebie każdy samochód DS, jaki zechcesz nam sprzedać. Możemy zrealizować zakup za gotówkę, jeśli tylko przedstawiona przez nas oferta cenowa będzie dla Ciebie w satysfakcjonująca.

 

 

Leave a Comment

Call Now Button